Report

V Dolanech jsme bohužel nevybojovali ani bod a odjíždíme s prázdnou. Zápas začal lépe pro nás, když v 17. minutě otevřel skóre po dorážce Oliver Ponert. Do konce poločasu jsme měli ještě spoustu šancí na navýšení skóre, nicméně ani jednu z nich jsme nevyužili, což se nám nejspíše stalo osudným. Do kabin se tedy odcházelo za stavu 0:1. Na začátku druhé půle byly lepším týmem Dolany, kdy po jejich tlaku přišly chyby v naší obraně a celková hra se zhoršila. Během šesti minut jsme obdrželi 3 góly. Od té doby jsme se ale pomalu zvedli a dostali se znovu do tlaku a šancí, které jsme ale opět nedokázali využít. Naději na bodový zisk nám dal ještě v 82. minutě Jan Čáp, který svou výstavní střelou vymetl pavouky pod břevnem. Dolany si už však výhru pohlídaly.

autor: Jakub Jareš