Nová sezóna 2022 – 2023 se rozjela

Je tu září a naplno již startují všechny soutěže v nové sezóně. Do ní už v srpnu vstoupili muži a dorosty. První zářijový víkend startují všechny ostatní týmy. Proto zveme všechny naše příznivce a fanoušky na utkání všech věkových kategorií.

V nové sezóně po strašně dlouhé době bude mít náš klub zástupce ve VŠECH VĚKOVÝCH KATEGORIÍCH !!! Po velkém znovuzrození v roce 2013 kdy v našem klubu zbyl jeden tým mužů a jeden tým mladší přípravky se nám letos podařilo dát dohromady týmy do všech věkových kategorií. To znamená že máme v klubu předpřípravku, mladší přípravku, starší přípravku, mladší žáky, starší žáky, dva týmy dorostu, muže a starou gardu. Celkem tedy v našem klubu funguje 9 týmů.

To se nám podařilo i spojením s kluby z okolí. Tým předpřípravky a mladší přípravky bude ve spojení SK Viktorie Všestudy. Startovat bude pod názvem STM(spojený tým mládeže) Veltrusy/Všestudy. Tým starších žáku tvoří společně hráči Veltrus a Vojkovic, ale startují pod hlavičkou našeho klubu. Raritou jsou dva týmy dorostu. Jeden starší je tvořen hráči Veltrus ( již několik let u nás hrají hráči Dynama Nelahozeves) a druhý mladší tvoří spojení STM Veltrus a Vojkovic. Oba dorosty trénují ve Veltrusech, ale mladší dorost hraje svoje domácí utkání na hřišti SK Vojkovice (z důvodu velkého vytížení našeho hřiště).