Report

Z vojkovické půdy si odvážíme tři cenné body a prozatím se nacházíme na druhém místě tabulky. Začátek zápasu byl vyrovnaný se šancemi na obou stranách. Avšak první gól dokázal vstřelit Roman Hájek a v 17. minutě nás tak poslal do vedení. Ve 39. minutě se pak k odraženému míči, za kruhem velkého vápna, dostal František Hofman a nádherně trefenou ranou nejen že vymetl pavouky v šibenici, ale také navýšil skóre na 0:2. I nadále jsme soupeře tlačili, což vyústilo v rohový kop. Centrovaný balon si na zadní tyči našel Patrik Král a pohotovou střelou rozvlnil síť – 0:3. Ve 45. minutě, po naší neorganizaci v obraně, domácí ještě snížili a do kabin se tedy odcházelo za stavu 1:3. Do druhé půle jsme vstoupili lépe a aktivněji než náš soupeř. Po několika neproměněných šancích se po rohovém kopu dostal k hlavičce Václav Paveza a nekompromisně udeřil a stanovil tak i konečné skóre 1:4.

autor: Jakub Jareš