Nová sezóna 2022 – 2023 se rozjela

Je tu září a naplno již startují všechny soutěže v nové sezóně. Do ní už v srpnu vstoupili muži a dorosty. První zářijový víkend startují všechny ostatní týmy. Proto zveme všechny naše příznivce a fanoušky na utkání všech věkových kategorií.

V nové sezóně po strašně dlouhé době bude mít náš klub zástupce ve VŠECH VĚKOVÝCH KATEGORIÍCH !!! Po velkém znovuzrození v roce 2013 kdy v našem klubu zbyl jeden tým mužů a jeden tým mladší přípravky se nám letos podařilo dát dohromady týmy do všech věkových kategorií. To znamená že máme v klubu předpřípravku, mladší přípravku, starší přípravku, mladší žáky, starší žáky, dva týmy dorostu, muže a starou gardu. Celkem tedy v našem klubu funguje 9 týmů.

To se nám podařilo i spojením s kluby z okolí. Tým předpřípravky a mladší přípravky bude ve spojení SK Viktorie Všestudy. Startovat bude pod názvem STM(spojený tým mládeže) Veltrusy/Všestudy. Tým starších žáku tvoří společně hráči Veltrus a Vojkovic, ale startují pod hlavičkou našeho klubu. Raritou jsou dva týmy dorostu. Jeden starší je tvořen hráči Veltrus ( již několik let u nás hrají hráči Dynama Nelahozeves) a druhý mladší tvoří spojení STM Veltrus a Vojkovic. Oba dorosty trénují ve Veltrusech, ale mladší dorost hraje svoje domácí utkání na hřišti SK Vojkovice (z důvodu velkého vytížení našeho hřiště).

Poslední jarní utkání

Hrozně rychle to uteklo a je tu konec jarní části sezóny 2021 – 2022. V sobotu 18.6.2022 od 10:15 hrají dorostenci na žádost soupeře doma proti SK Mšeno a od 14:00 tým mužů hostí EMĚ Mělník. Přijďte se podívat a podpořit naše hráče .

V neděli to definitivně uzavře tým starších žáků, kteří vyjedou do Kralup na FK 1901 od 11:30.

FC Lobkovice – AFK Veltrusy

Další zápas jarní části jsme odehráli na hřišti dalšího týmu, bojujícího o postup do vyšší soutěže. V Lobkovicích jsme prohráli 1:0 po poločase 0:0, kdy jedinou branku dali domácí ve 46.minutě z pokutového kopu, nařízeného za hru rukou.

FC Lobkovice z.s. – Atletický fotbalový klub Veltrusy, z.s. 1:0 (0:0)

Branka: 46.min Šmejkal (penalta)

60 diváků | Rozhodčí: Kulhánek Vladimír

Do utkání jsme nastoupili v podobné sestavě jako proti Liběchovu, jedinou změnou byla absence Matěje Beneše, kterého nahradil Vašek Lorenc. Zápas předních týmu soutěže po sportovní stránce splnil očekávání, bojovnější domácí nám nedávali ani kus hřiště zadarmo. Hra se většinou odehrávala mezi vápny a šance si oba týmu vytvářeli pouze ze standardních situací.

Bohužel pro nás, domácí proměnili pokutový kop a zvítězili nejtěsnějším výsledkem. Na naší straně se za gólovou dala brát šance Jakuba Jareše, domácí brankář byl na místě a situaci vyřešil.

Utkání v Lobkovicích jsme tentokrát prohráli 1:0. Kluci na naše poměry bojovali a s tímto jsem velmi spokojený. Škoda, že jsme již do 20. minuty museli 2x střídat, což se projevilo na naší hře. K rozhodčímu se vyjadřovat nechci, to už dělali jiní.

Jarda Nalezený

Další utkání odehraje naše mužstvo v sobotu 9.4.2022 od 16:30 na našem hřišti, kde přivítáme tým z Cítova. Zveme všechny naše příznivce.

AFK Veltrusy – SK Liběchov

Po zimní přestávce jsme v prvním jarním kole přivítali soupeře ze silné čtyřky a věděli jsme, že pokud chceme nadále bojovat o postup do vyšší soutěže, musíme zvítězit. To se nám nakonec podařilo a hosty z Liběchova jsme porazili 1:0 po poločase 1:0

Branka : 12.min Jakub Jareš

85 diváků | Rozhodčí: Hamáček Stanislav, Delegát: Kapalín Josef

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a již od prvních minut jsme si udržovali uzemní převahu. Ve 12.minutě přišla první branka, kterou vsítil po výborné akci celého týmu Jakub Jareš. Po první brance jsme se nadále aktivní hrou dostávali do gólových šancí, kdy minimálně dvě volaly po navýšení skóre. Avšak jedno nastřelené břevno a jeden skvělý zákrok hostujícího brankáře zapříčinili, že se do kabin odcházelo s jednogólovým náskokem.

Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil, i když soupeř se začal stále více osmělovat a i naše obrana musela řešit příležitosti soupeře. Soupeř nejvíce hrozil ze standardních situací, ale naše obrana udržela čisté konto. A protože i naše šance gól nepřinesly, zůstal stav i po závěrečném hvizdu 1:0.

Utkání jsme po dlouhé zimní přestávce zvládli, je jen škoda, že jsme nepřidali více branek. Vítězství bylo zasloužené, kluci byli fotbalovější a na těžkém terénu si dokázali se soupeřem poradit. Nyní už vyhlížíme další zápas s týmem z první čtyřky. Děkujeme našim věrným divákům za jejich podporu.“

V našem týmu poprvé od svého přestupu nastoupil Tomáš Stejskal, od kterého si slibujeme zkvalitnění útoků našeho týmu a jistotu v koncovce. K prvnímu mistrovskému zápasu nastoupil i David Zajac, který se vrátil po komplikovaném zranění. Oba dva hráči nám ukázali své kvality. Ať se Vám společně s celým týmem daří.

Další utkání odehraje náš tým v sobotu 2.4.2022 od 16:30 v Lobkovicích.

Start Jarní části se blíží

Nezadržitelně se blíží start jarních částí soutěží a naše týmy se pilně připravují.

Muži – v prvním utkání porazili na UMT Velvary Čechii Kralupy 5:2 a minulý týden tužili tělo a kolektiv na horách. Tento víkend je čeká další přípravné utkání na hřišti v Kolči kde nastoupí proti Slavoji Zvoleněves. O týden později poměří síly s Kralupy 1901 a týden před začátkem soutěží prověří náš tým soupeři z Olovnice. A 26.3.2022 od 15:00 už při ostrém startu přivítáme na domácím hřišti SK Liběchov.

Dorost – celou zimu trénuje venku na umělém povrchu Dynama Nelahozeves. Mají za sebou i dvě přátelské utkání v oslabených sestavách o hráče co se již připravují s týmem mužů a pár marodů. První na UMT Švermov proti SK Lhota kde po lepším prvním poločase přišel slabší druhý a utkání skončilo remízou 2:2. Ve druhém utkání na přírodní trávě přišla prohra 2:0 ve Dřínově. V obou utkáních nastoupilo 3-5 hráčů ze starších žáků, aby vyzkoušeli změnu která je čeká v létě. ostrý start dorostu je až 9.4.2022 od 14:00 doma proti Sokolu Tišice.

Starší žáci – trénují celou zimu jak jen to jde a pandemická situace to dovoluje. Spousty karantén to narušovalo, ale nic nevzdávají ani trenéři a ani hráči. Momentálně se připravují na přípravné přátelské utkání v Odoleně Vodě, kde již budou moct vyzkoušet zkušenosti z dorostu všichni hráči co měli možnost to zkusit. Start jarní části je již 27.3.2022

Starší přípravka – je také v plném proudu tréninků mezi karanténami a izolacemi, které stále řádí u tohoto týmu. To nic nemění na tom že výběr našeho týmu tento víkend odjel na halový turnaj OFS Mělník a po výborném výkonu se naši borcům podařilo turnaj VYHRÁT !!! Jen tak dále. Start soutěží ještě není jasně daný, ale trénuje se dál a hned jak počasí dovolí přesuneme se ven a na start budeme dobře připraveni

Mladší přípravka – srdnatě trénuje a již 2krát hájila čest našeho klubu na halových turnajích OFS Mělník a i když to nedopadlo přesně podle našich představ bereme to jako přípravu a z té se poučíme. Nic neponecháme náhodě a do startu jara toho ještě hodně natrénujem. A pak soupeři těšte se 🙂

Mini přípravka – tým našich nejmenších nadějí také zmítaný karanténami a nemocemi naši nejmenších to rozhodně nevzdává a snaží se trénovat co jen to jde. Chuť je a moc nás to baví. Náš tým stále hledá i nové hráče a tak pokud by jste měli zájem neváhejte se k nám přidat. Na jaře vyběhneme v nových dresech které nám klub koupil a budeme nejkrásnější 🙂

Držte nám palce a těšíme se na vaši podporu našich týmu při utkáních jarní části soutěží.

Startuje sezóna 2021 – 2022

Start nové sezóny je tady. Jako první do ní vstoupí tým mužů, který tuto neděli vyjede do Liběchova. V 10:30 se roztočí náš milovaný fotbalový koloběh.

Tým mužů stále pod vedením Jardy Nalezeného, Břéti Částky před ostrým startem nastoupil ke dvěma přípravným utkáním. V obou zvítězil. Ve Vojkovicích 0:1 a doma proti Vietnamskému týmu z Litoměřic 5:2. Do utkání se již zapojili i mladé pušky přicházející z dorostu a i ti co v něm ještě zůstávají.

Držme tedy palce našim borcům a ještě lépe přijeďte je do Liběchova podpořit.

Přerušení soutěží

Komuniké ze zasedání Výkonného výboru FAČR (27. 10. 2020)

V úterý 27. října 2020 se sešel prostřednictvím online videokonference Výkonný výbor FAČR, který na svém zasedání rozhodl v těchto věcech:

VV FAČR schvaluje, že se soutěžní ročník 2020/21, ohledně mistrovských a pohárových soutěží, vyjma soutěží v příslušnosti Ligové fotbalové asociace, přerušuje do dne 31. 12. 2020 do 23:59 hod. Po dobu přerušení nejsou řídící orgány soutěže oprávněny schválit konání mistrovských a pohárových utkání.