Vltavan Chvatěruby – AFK Veltrusy, z.s. 2:1 (0:0)

STŘELCI: 65. Louček Martin, 83. Falta Lukáš (pen.) – 60. Skandrani Marwan

150 diváků | Rozhodčí: Toráč Martin, Kulhánek Vladimír, Stejskal Miloš

Odvetné finále naší soutěže jsme v sobotu odehráli na hřišti Chvatěrub, kam za námi přijelo velké množství fanoušků za což jim moc děkujeme a doufáme, že jsme jim naším POSTUPEM do vyšší soutěže udělali radost.

Od začátku si domácí vytvořili mírný tlak a snažili se o vstřelení branky, aby snížili dvojzápasové skóre. Jenže naši hráči byli při plnění obranných úkolů skvělý a domácí se dostali k šanci pouze díky standardním situacím. Tyto vždy vyřešil v pohodě chytající Michal Nádeník. Naši hráči drželi balón na svých kopačkách a ubíhající čas nám psychicky nahrával.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s cílem dotáhnout posledních 45 minut k postupu a tento cíl se nám velmi přiblížil v 60.minutě, kdy po hezké akci celé zálohy a díky skvělému centru Pavla Vokouna vstřelil branku Mário. Díky tomuto gólu museli domácí vstřelit 4 góly na což jim už zbývalo málo času. V 65. minutě po rohu domácí vyrovnali a v 83. minutě z penalty strhli vítězství na svoji stranu, ale další branky nikdo nepřidal a po závěrečném hvizdu výborného rozhodčího propukla naše postupová radost.

 

„Věděli jsme, že nás i v odvetě čeká výborný soupeř. Utkání jsme odehráli takticky výborně, všichni hráči plnili úkoly a všichni na hřišti odváděli bojovný výkon a tím jsme splnili náš cíl, postup do III.třídy. Moc  děkujeme fanouškům za jejich podporu, které si velmi vážíme.“  Jarda NalezenýVložit komentář