AFK Veltrusy – Vltavan Chvatěruby 3:0 (2:0)

STŘELCI: 4. Hofman František, 6. Skandrani Marwan, 67. Hofman František

120 diváků | Rozhodčí: Hamšík Michal, Šestořád Jakub, Šmíd Josef

 

Do prvního finálového utkání jsme vstoupili velmi dobře a hned ve 4.minutě se ujali vedení, a sice po krásné střele Fandy Hofmana. Hned v 6.minutě po skvělém napadání Pavla Kubaty a ještě lepší jeho přihrávce zvyšoval na 2:0 Mário. Takový začátek jsme si moc přáli. Soupeře jsme skvěle napadali a nenechali klidně rozehrávat. Po 20 minutách jsme se trochu stáhli a soustředěnou obranou udrželi soupeře mimo jakékoli šance, i když se hra vyrovnala.

Po přestávce hráči plnili vše, co jsme si v kabině řekli, a i díky skvěle chytajícímu Michalovi Nádeníkovi drželi čisté konto. V 67.minutě obrana soupeře vyrobila velkou hrubku, po skvělém sprintu Mária a krásném uvolnění podruhé skóroval Fanda Hofman a upravil na 3:0. Pak se hra ze strany hostí nepochopitelně přiostřila, naše brejkové situace řešili fauly, za které dostávali žluté karty, ale naši kluci se nezalekli a utkání dohráli bez inkasované branky s příznivým skóre 3:0.

Odvetné utkání se hraje v sobotu 1.6.2019 od 17h na hřišti Chvatěrub.

„Jsem moc rád, jak kluci k utkání přistoupili, v zápase plnili vše, co jsme si v kabině řekli, a výsledkem je velmi příznivé skóre do odvetného utkání. Poločas (první utkání) je za námi a nyní nám zbývá posledních 90 minut v soutěži a já věřím, že se po utkání budeme radovat z postupu. Moc bych to všem hráčům a skvělým fanouškům přál. Budeme moc rádi, když nás do Chvatěrub příští sobotu přijedete povzbudit.“ Jarda NalezenýVložit komentář