FK Kralupy n. Vlt. „B“ – AFK Veltrusy 1:1 (1:0)

STŘELCI: 2. Mráz Pavel – 81. Skandrani Marwan

Semifinálová odveta vyřazovací části se v sobotu hrála na hřišti Kaučuku, kam jsme si přivezli výhru z domácího utkání 3:0.

Sestava AFK Veltrusy: Nádeník Michal, Beneš Matěj, Částka Petr, Paveza Václav, Částka Břetislav, Čáp Jan, Hofman František, Macek Milan, Veselý Lukáš, Skandrani Marwan, Vokoun Pavel, Kubata Pavel,  Garbier Pavel, Podskalský Tomáš, Soudský Radim

Utkání jsme nezačali dobře a hned ve 2.minutě jsme inkasovali po standardní situaci. Utkání tímto gólem dostalo ještě větší náboj. Domácí dále dobře kombinovali, ale naši kluci bojovali a do jednoho plnili úkoly, které jsme si v kabině řekli. Tlak domácích pomalu slábnul, naši hráči získávali více balónů, ve středu hřiště si začali přesněji přihrávat a soupeři se začali vyrovnávat. Do poločasu jsme si vytvořili i dvě příležitosti, ale neproměnili je. Nás několikrát podržel brankář Michal Nádeník a tak i poločas skončil.

Druhý poločas jsme hráli pořád stejně dobře, kluci příkladně bojovali a postupně otupovali snahu domácího týmu. Domácím docházeli fyzické síly a my začali využívat skulin v jejich otevřené obraně. Jednu takovou jsme v 81.minutě díky Máriovi využili a vyrovnali na 1:1. Tento výsledek znamená náš postup do finále naší soutěže, které určí postupujícího do III.třídy.

Přijelo nás povzbudit mnoho fanoušků, kterým tímto moc děkujeme, a věříme, že nás budou podporovat i nadále.

Finálovým soupeřem jsou Chvatěruby a opět se bude hrát na dvě utkání pohárovým způsobem. První utkání sehrajeme na domácím hřišti příští sobotu 25.5.2019 od 17hodin. Na toto utkání Vás srdečně zveme.

„Odehráli jsme skvělá dvě utkání a naši hráči si postup po právu zasloužili. Jsem rád, že se podařilo přejít přes velmi silné Kralupy, a nyní se musíme co nejlépe připravit na finále. Z našeho výkonu mám upřímnou radost a jsem na hráče hrdý. Fanouškům, kteří nás celý zápas povzbuzovali, moc děkuji.“   Jarda NalezenýVložit komentář