AFK Veltrusy – SK Spomyšl 8:0 (5:0)

STŘELCI: 3. Čáp Jan, 10. Čáp Jan, 29. Macek Milan, 32. Vokoun Pavel, 36. Skandrani Marwan, 75. Kubata Pavel, 78. Vokoun Pavel, 89. Garbier Pavel

Odvetné utkání se po týdnu přesunulo na naše skvěle připravené hřiště. Do utkání jsme vstoupili opět výborně a po dvou podobných akcích jsme zásluhou Honzy Čápa vedli v 10. minutě 2:0. Ve 29. minutě přidal nádherný gól z 25m Milan Macek a do poločasu upravili Pavel Vokoun a Mário (nádherný balon od Fandy Hofmana) na poločasových 5:0.

Po přestávce vyplněné focením týmu (viz fotogalerie) už hra postrádala náboj a utkání se pouze dohrávalo. Příležitost dostali náhradníci, kteří zahráli velmi obstojně a ukázali tím sílu našeho týmu. V 75.minutě zvýšil na 6:0 Pavel Kubata, v 78.minutě na 7:0 Pavel Vokoun a na konečných 8:0 uzavřel Pavel Garbier.

Po dvou přesvědčivých výhrách nad Spomyšlí nás nyní čekájí dva zápasy s  „B“ týmem Kralup. O termínu zápasu budeme informovat v pozvánce na příští víkend.

„Na kluky jsem moc pyšný. Podali velmi kvalitní výkon.Přes brzké rozhodnutí zápasu příkladně bojovali a snažili se podat zodpovědný výkon, který byl i poděkováním našim věrným fanouškům.

V dalším kole se utkáme o postup do finále soutěžě s týmem Kralup B, což bude o poznání těžší soupeř než Spomyšl. Budeme moc rádi za podporu našich fanoušků.“ Jarda Nalezený