T.J. Vltavan Chvatěruby – Atletický fotbalový klub Veltrusy, z.s.              4:1 (3:0)

STŘELCI: 14. Brzoň Tomáš, 32. Lemon Martin, 41. Mareček Denis, 66. Mareček Denis – 81. Hofman František

 Poslední utkání základní části rozhodovalo o vítězi IV.třídy skupiny C v sezóně 2018/2019. Na nádherném hřišti jsme stále postrádali několik hráčů základní sestavy, kvůli zranění a rodinným povinnostem chyběli Vašek Paveza, Břeťa Částka, Martin Novák, Mario Skandrani, Tomáš Podskalský a Anton Lukyanchenko. S nepříjemným zraněním hrál Pavel Vokoun, ale vymlouvat se na tyto skutečnosti vážně nebudeme.
V zápase se projevila větší vůle domácích vyhrát tento zápas. Naši hráči bohužel zápas odehráli bez bojovnosti což se musí pro následující vyřazovací část změnit. Zápas začal jako vyrovnaná partie, ale ve 14. minutě jsme inkasovali první gól a po půl hodině to bylo po naší hrubé chybě 2:0 pro domácí. V této době se hra vyrovnala, měli jsme několik slibných akcí, které bohužel neskončili ani gólem a ani odpískáním faulů na naše hráče v pokutovém území což nám moc nepřidalo a do poločasu jsme ještě jednou inkasovali čímž bylo o utkání rozhodnuto a druhý poločas se jen dohrával. Za nás se krásně v 81.minutě trefil z přímého volného kopu Fanda Hofman, ale tímto gólem jen snížil na konečných 4:1. Děkujeme za podporu našich věrných fanoušků. V konečné tabulce soutěže jsme skončili na 3.místě, což pro vyřazovací část soutěže znamená, že se v prvním kole utkáme ve dvojutkání se silným týmem Turska. Nyní nás čeká období 6 zápasů, které rozhodnou, zda bude tato sezóna úspěšná či nikoliv. Můžeme všem slíbit, že uděláme vše pro úspěch veltruského fotbalu, čímž by byl postup do vyšší soutěže.


Vložit komentář