AFK – Sokol Dolany

V sobotním domácím utkání jsme přivítali soupeře z Dolan „B“ a utkání jsme nezačali vůbec dobře. Soupeř využil našeho zaváhání u autové čáry a přesnou střelou otevřel ve 22 minutě skóre. Své vedení po šesti minutách ještě navýšil a za stavu 0:2 ve 28.minutě prvního poločasu to nevypadalo vůbec dobře. Trochu jsme se probrali a do poločasu jsme snížili na rozdíl jedné branky.Do kabin se šlo za stavu 1:2. Ve druhém poločase jsme trochu zvýšili pohyb, ale vyrovnání na sebe nechalo dlouho čekat. Necelou čtvrt hodinku před koncem se k odraženému míči dostal Čapíno a přesnou střelou z hranice velkého vápna k tyči srovnal. Nervózní konec již branku nepřinesl a tak nerozhodného stavu museli o zisku pomocného bodu museli rozhodnout penalty. Náde se činil a tři z pěti chytil. Za nás rozhodující penaltu proměnil Mário a druhý bod zůstal doma.