První jarní body

V sobotu 12.4.2014 jsme sehráli domácí mistrovské utkání proti TJ sokol Dolní Beřkovice.Od začátku boj,ale přece jenom jsme měli drobet navrch a to přineslo ovoce.Vstřelili jsme zaslouženě dvě branky a o poločase již málokdo pochyboval o zisku bodů.Jenže soupeř se o poločase v kabině hecnul a ve druhém poločase se začali dít věci.Nejprve přišlo snížení a vyrovnání nenechalo na sebe dlouho čekat.Další kapkou bylo když se hosté ujali vedení 3:2.Naši to nevzdali a dokázali vyrovnat a i přidat jednu branku navíc a tak jsme vedli 4:3.Jenže bohužel z poslední akce zápasu jímž byl rohový kop soupeř vyrovnal a tak zápas skončil po základní hrací době 4:4 a na řadu přišli penalty.Nic pro slabé povahy.Na každé straně po jedné neproměněné penaltě se v deváté sérii ujal míče Kuba Štáfek a proměnil!!!Soupeř nedal a tak bonusový bod putoval na naše konto a my opustili poslední místo v tabulce!!!