Nábor malých fotbalistů

AFK – Sokol Dolany

V sobotním domácím utkání jsme přivítali soupeře z Dolan „B“ a utkání jsme nezačali vůbec dobře. Soupeř využil našeho zaváhání u autové čáry a přesnou střelou otevřel ve 22 minutě skóre. Své vedení po šesti minutách ještě navýšil a za stavu 0:2 ve 28.minutě prvního poločasu to nevypadalo vůbec dobře. Trochu jsme se probrali a do poločasu jsme snížili na rozdíl jedné branky.Do kabin se šlo za stavu 1:2. Ve druhém poločase jsme trochu zvýšili pohyb, ale vyrovnání na sebe nechalo dlouho čekat. Necelou čtvrt hodinku před koncem se k odraženému míči dostal Čapíno a přesnou střelou z hranice velkého vápna k tyči srovnal. Nervózní konec již branku nepřinesl a tak nerozhodného stavu museli o zisku pomocného bodu museli rozhodnout penalty. Náde se činil a tři z pěti chytil. Za nás rozhodující penaltu proměnil Mário a druhý bod zůstal doma.

Pozvánka na domácí utkání 13.4.2019

Dovolujeme si pozvat všechny fanoušky na sobotní domácí utkání mužů , které startuje v 16:30 a přivítáme v něm soupeře z Dolan „B“ .

Výhra z Ledčic

Zavítali jsme na hřiště soupeře z Ledčic a nechtěli jsme nic nechat náhodě. To se vyplatilo hodně brzy , neb Pavel Kubata již ve 3 minutě skóroval . Nakonec se ukázalo že to byl i gól vítězný. Pak tři minuty do poločasu nám soupeř pomohl vlastní brankou a pečetil naše vedení na 0:2. Ve druhém poločase se již nic nestalo a tak jsme přivezli domů 3 body.

Sobotní výjezd

V sobotu 6.4.2019 pojede náš tým mužů do Ledčic poměřit síly s místními borci a to od 16:30.

Přijeďte podpořit náš tým . Na utkání jistě bude mířit i naše cykloultras , je možnost se k nim připojit.

AFK Veltrusy – AFK Vraňany

Sobotní první domácí duel v jarní části přivedl na naše hřiště tým z Vraňan. Duel to byl víc než vyrovnaný plný nervozity,nepřesností na obou stranách. Do poločasu gól nepadl a tak se čekalo co přinese druhá půle. Ta již nevyšla gólově na prázdno. Hosté se ujali vedení po hlavičce nejlepšího hráče hostí Švejcara. Po té naši hráči začali být nebezpečnější ,ale vázlo zakončení. Vyrovnat se podařilo Pavlu Vokounovi což naše hráče trochu uklidnilo a snažili se podržet míč a vstřelit vítězný gól.To se nakonec povedlo “ Máriovi “ . Bylo to opravdu velmi těsné, ale zvítězili jsme.

Atletický fotbalový klub Veltrusy, z.s. – AFK Vraňany

1. domácí utkání sehrají naši muži v sobotu 30.3.2019 od 15 hodin. Srdečně zveme všechny naše příznivce.

První jarní utkání mužů

Máme tu Jaro a s ním i první jarní kolo ve kterém mužstvo mužů zavítalo na hřiště vedoucího týmu z Kralup 1901 B.

Po zimní přípravě pod vedením trenéra Jardy Nalezeného a asistenta Břéti Částky náš tým zaskočil soupeře a již od 3 minuty vedl po gólu Pavla Vokouna.Po poločase naše vítězství pojistili Břéťa Částka a Fanda Hofman. Odvezli jsme důležité 3 body domů a potvrdili si fakt že zimní příprava měla smysl.

3.třída – 14.kolo

Ve 14 kole a tedy prvním jarním kole třetí třídy kopané náš tým mužů vyrazil za soupeřem do sousedních Kralup. Tým FK Kralupy 1901 nastoupil opět posílen o bývalé ligové fotbalisty a zkusenost byla znát.  Po prvnim poločase vedli domácí 2:1. Ve druhém poločase vzpláli emoce na naší straně a to znamenalo 2 červené karty. To byl náš konec. Domací ještě přidali dvě branky a vyhráli 5:1.