Nábor malých fotbalistů

Mladší přípravka Čechie Kralupy n/Vltavou B – AFK Veltrusy 12:12 (6:6)

Tým našich nejmladších nadějí se na hřišti Čechie v Kralupech představil jako bojovné mužstvo, které i navzdory absence brankářské opory Matěje Župky, dokázalo neprohrát druhé utkání v řadě(1. zápas kluci vyhráli 10:6 v Postřižíně).

Důležité je, že tým už netáhnou pouze kluci ročníku 2011, ale kluci ročníku 2012 se skvěle dorovnávají a někdy i svoje kamarády v bojovnosti předčí.

Přejeme našim nejmladším mnoho úspěchů.

Branky za AFK Veltrusy: 3 x Daniel Mach, 3x Honza Duda, 3x Filip Nalezený, Víťa Volák, Lukáš Síla, Šimon Kovář

Oslava 100 let našeho klubu 1919 – 2019

Letos náš klub slaví 100 let od svého založení a u této příležitosti si všechny příznivce dovolujeme pozvat na oslavu, která se bude konat 24.8.2019 na hřišti AFK Veltrusy. Oslavy odstartuje utkání starších žáků od 10:00 , kteří přivítají soupeře ze Zvoleněvsi. V 11:30 nastoupí mladší žáci proti soupeři z Dynama Nelahozeves a od 12:00 zakončí představení našich nadějí tým mladší přípravky v utkání proti Čechii Kralupy. Celou dobu bude doprovázet dětská diskotéka,atrakce pro děti atd….  Přijďte podpořit naše děti a dovolte jim vám ukázat co vše se naučili a jak bojují za náš klub i obec.

Následovat bude další program na celý den, který se dočtete na přiloženém letáku.

VŠICHNI JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI !!!

POSTUP!!!!

Dokázali jsme se po roce vrátit do vyšší soutěže. Byla to velmi náročná sezóna, ve které jsme se odrazili od úplného dna. Ukázalo se, že je kolem veltruského fotbalu mnoho lidí, kterým není lhostejný  jeho osud. Tento postup by mohl být odrazem do budoucnosti.

Vltavan Chvatěruby – AFK Veltrusy, z.s. 2:1 (0:0)

STŘELCI: 65. Louček Martin, 83. Falta Lukáš (pen.) – 60. Skandrani Marwan

150 diváků | Rozhodčí: Toráč Martin, Kulhánek Vladimír, Stejskal Miloš

Odvetné finále naší soutěže jsme v sobotu odehráli na hřišti Chvatěrub, kam za námi přijelo velké množství fanoušků za což jim moc děkujeme a doufáme, že jsme jim naším POSTUPEM do vyšší soutěže udělali radost.

Od začátku si domácí vytvořili mírný tlak a snažili se o vstřelení branky, aby snížili dvojzápasové skóre. Jenže naši hráči byli při plnění obranných úkolů skvělý a domácí se dostali k šanci pouze díky standardním situacím. Tyto vždy vyřešil v pohodě chytající Michal Nádeník. Naši hráči drželi balón na svých kopačkách a ubíhající čas nám psychicky nahrával.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s cílem dotáhnout posledních 45 minut k postupu a tento cíl se nám velmi přiblížil v 60.minutě, kdy po hezké akci celé zálohy a díky skvělému centru Pavla Vokouna vstřelil branku Mário. Díky tomuto gólu museli domácí vstřelit 4 góly na což jim už zbývalo málo času. V 65. minutě po rohu domácí vyrovnali a v 83. minutě z penalty strhli vítězství na svoji stranu, ale další branky nikdo nepřidal a po závěrečném hvizdu výborného rozhodčího propukla naše postupová radost.

„Věděli jsme, že nás i v odvetě čeká výborný soupeř. Utkání jsme odehráli takticky výborně, všichni hráči plnili úkoly a všichni na hřišti odváděli bojovný výkon a tím jsme splnili náš cíl, postup do III.třídy. Moc  děkujeme fanouškům za jejich podporu, které si velmi vážíme.“  Jarda Nalezený

AFK Veltrusy – Vltavan Chvatěruby 3:0 (2:0)

STŘELCI: 4. Hofman František, 6. Skandrani Marwan, 67. Hofman František

120 diváků | Rozhodčí: Hamšík Michal, Šestořád Jakub, Šmíd Josef

Do prvního finálového utkání jsme vstoupili velmi dobře a hned ve 4.minutě se ujali vedení, a sice po krásné střele Fandy Hofmana. Hned v 6.minutě po skvělém napadání Pavla Kubaty a ještě lepší jeho přihrávce zvyšoval na 2:0 Mário. Takový začátek jsme si moc přáli. Soupeře jsme skvěle napadali a nenechali klidně rozehrávat. Po 20 minutách jsme se trochu stáhli a soustředěnou obranou udrželi soupeře mimo jakékoli šance, i když se hra vyrovnala.

Po přestávce hráči plnili vše, co jsme si v kabině řekli, a i díky skvěle chytajícímu Michalovi Nádeníkovi drželi čisté konto. V 67.minutě obrana soupeře vyrobila velkou hrubku, po skvělém sprintu Mária a krásném uvolnění podruhé skóroval Fanda Hofman a upravil na 3:0. Pak se hra ze strany hostí nepochopitelně přiostřila, naše brejkové situace řešili fauly, za které dostávali žluté karty, ale naši kluci se nezalekli a utkání dohráli bez inkasované branky s příznivým skóre 3:0.

Odvetné utkání se hraje v sobotu 1.6.2019 od 17h na hřišti Chvatěrub.

„Jsem moc rád, jak kluci k utkání přistoupili, v zápase plnili vše, co jsme si v kabině řekli, a výsledkem je velmi příznivé skóre do odvetného utkání. Poločas (první utkání) je za námi a nyní nám zbývá posledních 90 minut v soutěži a já věřím, že se po utkání budeme radovat z postupu. Moc bych to všem hráčům a skvělým fanouškům přál. Budeme moc rádi, když nás do Chvatěrub příští sobotu přijedete povzbudit.“ Jarda Nalezený

Pozvánka na sobotní finálové utkání

Dovolujeme si pozvat všechny příznivce fotbalu a AFK Veltrusy na sobotní utkání mužů. Jde o první finálové utkání IV. třídy ze kterého vzejde postupující do III.třídy. Druhé utkání hrané na půdě soupeře se hraje opět v sobotu o týden později.U nás tedy :

sobota 25.5.2019 od 17:00 AFK Veltrusy –  TJ Vltavan Chvatěruby

Dobrovolné vstupné

Celý výtěžek ze vstupného bude věnován na opravu dětského hřiště u AFK

FK Kralupy n. Vlt. „B“ – AFK Veltrusy 1:1 (1:0)

STŘELCI: 2. Mráz Pavel – 81. Skandrani Marwan

Semifinálová odveta vyřazovací části se v sobotu hrála na hřišti Kaučuku, kam jsme si přivezli výhru z domácího utkání 3:0.

Sestava AFK Veltrusy: Nádeník Michal, Beneš Matěj, Částka Petr, Paveza Václav, Částka Břetislav, Čáp Jan, Hofman František, Macek Milan, Veselý Lukáš, Skandrani Marwan, Vokoun Pavel, Kubata Pavel,  Garbier Pavel, Podskalský Tomáš, Soudský Radim

Utkání jsme nezačali dobře a hned ve 2.minutě jsme inkasovali po standardní situaci. Utkání tímto gólem dostalo ještě větší náboj. Domácí dále dobře kombinovali, ale naši kluci bojovali a do jednoho plnili úkoly, které jsme si v kabině řekli. Tlak domácích pomalu slábnul, naši hráči získávali více balónů, ve středu hřiště si začali přesněji přihrávat a soupeři se začali vyrovnávat. Do poločasu jsme si vytvořili i dvě příležitosti, ale neproměnili je. Nás několikrát podržel brankář Michal Nádeník a tak i poločas skončil.

Druhý poločas jsme hráli pořád stejně dobře, kluci příkladně bojovali a postupně otupovali snahu domácího týmu. Domácím docházeli fyzické síly a my začali využívat skulin v jejich otevřené obraně. Jednu takovou jsme v 81.minutě díky Máriovi využili a vyrovnali na 1:1. Tento výsledek znamená náš postup do finále naší soutěže, které určí postupujícího do III.třídy.

Přijelo nás povzbudit mnoho fanoušků, kterým tímto moc děkujeme, a věříme, že nás budou podporovat i nadále.

Finálovým soupeřem jsou Chvatěruby a opět se bude hrát na dvě utkání pohárovým způsobem. První utkání sehrajeme na domácím hřišti příští sobotu 25.5.2019 od 17hodin. Na toto utkání Vás srdečně zveme.

„Odehráli jsme skvělá dvě utkání a naši hráči si postup po právu zasloužili. Jsem rád, že se podařilo přejít přes velmi silné Kralupy, a nyní se musíme co nejlépe připravit na finále. Z našeho výkonu mám upřímnou radost a jsem na hráče hrdý. Fanouškům, kteří nás celý zápas povzbuzovali, moc děkuji.“   Jarda Nalezený

AFK Veltrusy – FK Kralupy nad Vltavou B 3:0 (2:0)

STŘELCI: 13. Vokoun Pavel, 21. Skandrani Marwan, 85. Skandrani Marwan

Sestava domácích: Nádeník Michal, Beneš Matěj, Částka Petr, Paveza Václav, Novák Martin, Čáp Jan, Hofman František, Macek Milan, Veselý Lukáš, Skandrani Marwan, Vokoun Pavel, Zemín Aleš, Částka Břetislav, Kubata Pavel,  Garbier Pavel, Benatelli Simon

Ve druhém kole vyřazovací části soutěže jsme se na domácím hřišti utkali s týmem FK Kralupy nad Vltavou B. Soupeř byl po základní části na druhém místě. Naše vzájemná bilance v této sezóně byla jedna prohra (první utkání na podzim doma 0:7) a jedna výhra (na jaře jsme v Kralupech zvýtězili 3:0)

Po úvodní vyrovnané desetiminutovce jsme se po sólu Pavla Vokouna ujali vedení 1:0. Tomuto gólu předcházela velká chyba hostující obrany, kterou Pavel s klidem sobě vlastním proměnil. Po tomto gólu jsme dalších deset minut hru ovládali a vytvořili si několik slibných šancí. Jednu z nich proměnil Marwan Skandrani a zvýšil naše vedení na 2:0. Dále se hrál vyrovnaný fotbal, který byl úrovní minimálně o třídu výš. Soupeř prokazoval své kvality a byl nám vyrovnaným soupeřem.
Ve druhém poločase jsme trochu usnuli na vavřínech a jen díky skvěle chytajícímu Michalovi Nádeníkovi jsme nedostali gól, od kterého nás jednou zachránilo i břevno naší branky. Posledních 15min utkání se ukázala naše fyzická kondice, kterou jsme soupeře opět přehrávali,  měli několik šancí avšak gól jsme z nich nedali. Konečný výsledek zařídil nádhernou střelou Marwan Skandrani z 25m přímo do šibenice. Stav 3:0 i přes několik šancí byl konečný.
V sobotu 18.5.2019 nás v 17h čeká v Kralupech na hřišti „Kaučuku“ odveta, ve které budeme hájit sobotní výsledek. Budeme moc rádi, když nás na tento důležitý zápas přijedete povzbudit.
Kluci podali v prvním poločase velmi kvalitní výkon, který snesl měřítko vyšších soutěží. Stále jim opakuji, že poctivým přístupem k fotbalu se výsledky budou dostavovat. Mám radost, když se dozvím, že si kluci přidávají tréninkové dávky, že prostě chtějí. Na odvetu se připravíme podle našeho nejlepšího svědomí a budeme hrát fér hru o postup do finále této nejnižší soutěže ať už proti nám nastoupí kdokoliv.“   Jarda Nalezený

AFK Veltrusy – SK Spomyšl 8:0 (5:0)

STŘELCI: 3. Čáp Jan, 10. Čáp Jan, 29. Macek Milan, 32. Vokoun Pavel, 36. Skandrani Marwan, 75. Kubata Pavel, 78. Vokoun Pavel, 89. Garbier Pavel

Odvetné utkání se po týdnu přesunulo na naše skvěle připravené hřiště. Do utkání jsme vstoupili opět výborně a po dvou podobných akcích jsme zásluhou Honzy Čápa vedli v 10. minutě 2:0. Ve 29. minutě přidal nádherný gól z 25m Milan Macek a do poločasu upravili Pavel Vokoun a Mário (nádherný balon od Fandy Hofmana) na poločasových 5:0.

Po přestávce vyplněné focením týmu (viz fotogalerie) už hra postrádala náboj a utkání se pouze dohrávalo. Příležitost dostali náhradníci, kteří zahráli velmi obstojně a ukázali tím sílu našeho týmu. V 75.minutě zvýšil na 6:0 Pavel Kubata, v 78.minutě na 7:0 Pavel Vokoun a na konečných 8:0 uzavřel Pavel Garbier.

Po dvou přesvědčivých výhrách nad Spomyšlí nás nyní čekájí dva zápasy s  „B“ týmem Kralup. O termínu zápasu budeme informovat v pozvánce na příští víkend.

„Na kluky jsem moc pyšný. Podali velmi kvalitní výkon.Přes brzké rozhodnutí zápasu příkladně bojovali a snažili se podat zodpovědný výkon, který byl i poděkováním našim věrným fanouškům.

V dalším kole se utkáme o postup do finále soutěžě s týmem Kralup B, což bude o poznání těžší soupeř než Spomyšl. Budeme moc rádi za podporu našich fanoušků.“ Jarda Nalezený

Víkendová pozvánka

O víkendu 4.5.2019 až 5.5.2019 se na našem pažitu sehraje několik utkání na které si Vás dovolujeme pozvat.
Vše odstartuje tým z Vojkovic ,který u nás přivítá soupeře z Milovic v utkání I.B.třídy a to v sobotu 4.5. od 17 hodin. V neděli 5.5.2019 máte možnost shlédnout trojici utkání.Vše začnou mladší žáci od 13:30 kdy přivítají soupeře z Tišic. Ve 14:00 mladší přípravka vyzve Libiš B a víkend zakončí muži v odvetném utkání vyřazovací části, když přivítají od 17:00 Spomyšl a budou se snažit nejen udržet, ale ještě navýšit náskok 3 branek z prvního utkání na hřiště soupeře.