Archiv pro Březen, 2014

Výsledky utkání

Družstvo mužů přivítalo soupeře z Neratovic-Byškovic B kteří jsou na druhém místě.Naši sehráli slušný první poločas ve kterém soupeř neproměnil velmi přísnou penaltu a o deset minut později nařídil rozhodčí pokutový kop i na druhé straně.Pokutový kop zahrál Fanda Hofman a se štěstím proměnil a do kabin o poločas jsme docházeli s jednobrankovým vedením.Druhý poločas […]

Víkendová Pozvánka

AFK zve všechny fanoušky a příznivce na víkendová utkání. V sobotu od 15:00 se utká tým mužů s FK Neratovice-Byškovice B V neděli od 10:30 se utká tým mladší přípravky s Jiskrou Kojetín

Po 1.Jarním utkání

Tak je prvním letošním utkání které pro nás neskončilo moc dobře.Na prohře se podepsali ještě některé zimní změny a ukázalo to ještě místa kde je potřeba zapracovat. Bohužel tedy konečný výsledek zní 4:0 pro domácí. I tak prosíme naše fanoušky o zachování přízně a podporu do dalších utkání.

1.jarní soutěžní utkání

V sobotu 22.3.2014 vyrazí naše mužstvo mužů na první ostrý jarní zápas.Zavítáme na půdu soupeře do Nelahozevsi kde se od 15:00 hodin utkáme s PTZ. Držte našim borcům palce případně je přijeďte podpořit. Hraje se za rohem a počasí má být exkluzivní

Český pohár 2014

Náš tým mužů opět letos zahájil sezonu účastí v českém poháru. Do základní skupiny nám byli nalosováni Sokol Zálezlice, Sokol Úžice a SK Slavia Velký Borek B. V prvním utkání jsme se utkali s Velkým Borkem a po boji jsme bohužel podlehli 1:2. Ve druhém utkání jsme nastoupili proti Sokolu Zálezlice, který se k utkání […]