AFK Veltrusy – SK Liběchov

Po zimní přestávce jsme v prvním jarním kole přivítali soupeře ze silné čtyřky a věděli jsme, že pokud chceme nadále bojovat o postup do vyšší soutěže, musíme zvítězit. To se nám nakonec podařilo a hosty z Liběchova jsme porazili 1:0 po poločase 1:0

Branka : 12.min Jakub Jareš

85 diváků | Rozhodčí: Hamáček Stanislav, Delegát: Kapalín Josef

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a již od prvních minut jsme si udržovali uzemní převahu. Ve 12.minutě přišla první branka, kterou vsítil po výborné akci celého týmu Jakub Jareš. Po první brance jsme se nadále aktivní hrou dostávali do gólových šancí, kdy minimálně dvě volaly po navýšení skóre. Avšak jedno nastřelené břevno a jeden skvělý zákrok hostujícího brankáře zapříčinili, že se do kabin odcházelo s jednogólovým náskokem.

Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil, i když soupeř se začal stále více osmělovat a i naše obrana musela řešit příležitosti soupeře. Soupeř nejvíce hrozil ze standardních situací, ale naše obrana udržela čisté konto. A protože i naše šance gól nepřinesly, zůstal stav i po závěrečném hvizdu 1:0.

Utkání jsme po dlouhé zimní přestávce zvládli, je jen škoda, že jsme nepřidali více branek. Vítězství bylo zasloužené, kluci byli fotbalovější a na těžkém terénu si dokázali se soupeřem poradit. Nyní už vyhlížíme další zápas s týmem z první čtyřky. Děkujeme našim věrným divákům za jejich podporu.“

V našem týmu poprvé od svého přestupu nastoupil Tomáš Stejskal, od kterého si slibujeme zkvalitnění útoků našeho týmu a jistotu v koncovce. K prvnímu mistrovskému zápasu nastoupil i David Zajac, který se vrátil po komplikovaném zranění. Oba dva hráči nám ukázali své kvality. Ať se Vám společně s celým týmem daří.

Další utkání odehraje náš tým v sobotu 2.4.2022 od 16:30 v Lobkovicích.