5. Víkendové výsledky mládeže

Víkend odstartovali mladší žáci kteří vyjeli do Horních Počapel. První poločas jsme hodně chybovali a pouštěli soupeře do nebezpečných akcí i přes to poločas byl náš se skóre 0:2. Ve druhé poločase jsme to bylo lepší. Dostávali jsme se do šancí ze kterých pramenili další naše góly. Jak řekl trenér Váša Lorenc “ Druhý poločas už kluci jezdili a bojovali, tak jak jsem si to od nich představoval „. Konečný výsledek tedy zněl 1:6 pro nás.

K dalšímu podzimnímu zápasu odcestovala starší přípravka na horkou půdu Čechie Kralupy. V utkání napínavém do poslední minuty se hra přesouvala z jedné strany na druhou. V závěru utkání byl náš tým bojovnější a nakonec i šťastnější, když dvěma góly rozhodl o další podzimní výhře. A tak jsme přivezly výhru 6:8.

Už v neděli zajeli starší žáci do Mratína na své utkání. Do utkání jsme vlétli nebojácně a od první minuty vedli. Po celé utkání byla hra v naší moci, ale soupeř se snažil co bylo v jeho silách a možnostech. Druhý poločas jsme odstartovali gólem ve druhé minutě. Naše převaha trvala a to nám dalo možnost si i zkusit nějaké věci do hry. Do listiny střelců se zapsal i Theo Pátek, když proměnil nařízenou penaltu. Pověstnou desítku dovršil v utkání pětigólový Tomáš Černý. Dva úspěchy si zapsal i Adam Trešek a po gólu přidali Šimon Kuchta, Jindra Keberle a soupeř jeden vlastní. Podali jsme slušný výkon, kdy si hráči plnili své úkoly. Přivezly jsme výhru 0:11.

Také v neděli odjeli dorostenci na „nejvzdálenější“ zápas do Mšena. Do poslední chvíle jsme nevěděli, jestli nebudeme nakonec hrát na menším hřišti 7+1, ale naštěstí se domácí sešli a hrálo se tedy na velké hřiště a v plném počtu. V úvodu jsme se nechali zaskočit a po našem špatném odkopu se domácí ujali vedení po přízemní střele k tyči. To bylo však na dlouho dobu to poslední, co jsme soupeři dovolili. Začaly se nám dařit rychlé útoky po křídlech, ze kterých jsme však získávali pouze rohové kopy. To ale vůbec nevadilo, protože po vydařených Víťovo centrech z rohů jsme vyrovnali a po chvíli dali rychle za sebou další dva góly. Dařilo se nám sbírat odkopy domácího brankáře, takže jsme jejich útoky zachytávali už na půlce. A pokud se dostali až k naší bráně, Kuba si vždy poradil jistou náručí nebo včasným vyběhnutím. Do přestávky jsme dali ještě dva góly a bylo rozhodnuto. Druhý poločas jsme už odehráli v pomalejším tempu. Přestaly se nám dařit přihrávky, ale přesto se povedlo naším střídajícím, Danovi a Jirkovi, vstřelit své první góly za dorost.  A to jsme ještě spoustu vyložených šancí zahodili. V závěru už Mšeno jen lehce korigovalo stav naším vlastním gólem na konečných 2:7.

Všechny naše mládežnické týmy se domů vrátili s vítezstvím a patří jim všem VELKÁ GRATULACE a přání ať se daří takhle skvěle i dále!!!