Důležitá výhra v Hostíně

V neděli naši hráči nastoupili na hřišti v nedalekém Hostíně a vyhráli gólem z 5.minuty 1:0. Získali tak tři důležité body do tabulky soutěže a díky zaváhání soupeřů z čela neúplné tabulky se dostali do vedení soutěže.

Do utkání jsme za podpory našich věrných fanoušků vstoupili dobře a už v 5.minutě jsme se ujali vedení po gólu Pavla Kubaty.

V dalších minutách se vytvořili převahu a vše vypadalo na jednoduché vítězství. Jenže po 20 minutách se naši hráči začali přizpůsobovat hře soupeře a přibylo nepřesností, což nám zbytečně ubíralo síly a ze zápasu se pomalu začal stávat boj.

Do druhého poločasu jsme hru zpřesnili, několikrát jsme díky přesným přihrávkám a pohybu našich hráčů dostali soupeře pod tlak, z čehož pramenili šance, ale ani jednu, z těch nejvyloženějších, jsme neproměnili. Zápas tedy zůstal otevřený a až na konci si naši hráči mohli oddychnout a radovat se z vítězství.

Do Hostína jsme jeli s vědomím, že chceme soupeři oplatit loňskou podzimní porážku a i přes několik absencí jsme náš úkol splnili. Utkání opět ukázalo, že do týmu patří i hráči z lavičky a že se na tyto kluky můžeme spolehnout, což je pro splnění našeho cíle pro tuto sezónu moc důležité. Trochu nás trápí proměňování vyložených šancí, pak je zápas zbytečně vyostřený až do konce, ale z pohledu psychiky týmu je důležitější vítězství o gól než vítězství o pět gólu, i když z pohledu trenéra bych byl rád, kdyby kluci zase jednou vyhráli s větším rozdílem. Jarda Nalezený

Další utkání odehrají naši hráči doma v sobotu 10.10.2020 od 16 hodin. Z důvodu nařízení vlády se toto utkání odehraje bez diváků.