AFK Veltrusy – Vehlovice 1:0

V šestém zápase jsme na domácím hřišti přivítali tým Liazu Vehlovice. Na těžkém, podmáčeném terénu jsme dokázali zvítězit 1:0 brankou Mariána Skandraniho a připsali si tři důležité body v soutěži.

Utkání jsme začali aktivně, hráči většinou plnili úkoly a díky tomu jsme získávali převahu. Vytvořili si i tři gólové příležitosti, které jsme bohužel v gól neproměnili a tak první poločas skončil 0:0.

Na začátku druhého poločasu se nám podařilo Máriem vsítit první branku a během dalších 10 minut jsme mohli dvakrát vedení navýšit. Toto se bohužel nepodařilo a tak se utkání začalo vyrovnávat, náš tým se ze strachu o výsledek stáhl do obrany a i soupeř měl dvě gólové příležitosti, které naštěstí neproměnil a tak tři důležité body zůstali doma.

Věděli jsme, že nás čeká těžký soupeř, který u nás loni na podzim vyhrál. Na těžkém terénu kluci bojovali a oproti zápasu ve Vraňanech neprohrávali osobní souboje jeden ne jednoho. Jen zakončení gólových šancí nám vázlo a tak výsledek byl do konce zápasu na vážkách. Klukům bych chtěl poděkovat, je to týmové vítězství a ukázalo nám, že dokážeme vyhrát i s jedním gólem. Jarda Nalezený

Další utkání budeme hrát v neděli 4.10.2020 od 16 hodin v Hostíně.