První prohra ve Vraňanech

V sobotu jsme odehráli další mistrovské utkání ve Vraňanech a domácím jsme podlehli 2:3 po poločase 0:2.

Na zápas jsme odjížděli s vědomím, že nás čeká nepříjemný soupeř a díky absenci několika hráčů, kteří byli nemocní jsme neměli moc možností střídat, takže hráči většinou museli zvládnout odehrát celý zápas.

Do zápasu jsme vstoupili katastrofálně a hned z prvního útoku po 20 vteřinách inkasovali. Domácí využívali rychlosti svého útočníka a již v 5. minutě to mohlo být 0:2, kdyby náš brankář nechytil vyloženou šanci domácích.

Po tomto začátku se začalo prosazovat naše mužstvo a získávali jsme převahu. Soupeř sice stále hrozil rychlými útoky, ale naše kombinace dostávala soupeře pod tlak a z toho vyústila odpískaná penalta po faulu na Pavla Kubatu. Bohužel Lukáš Smetana penaltu trestuhodně zahodil.

Ve 23.minutě domácí vstřelili druhý gól, kdy opět unikl jejich útočník a překonal našeho brankáře.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji a po dalším faulu domácích v pokutovém území kopali další penaltu. Jenže tu opět neproměnil Josef Jindřich. Domácí bojovali a ve středu hřiště jsme přicházeli o spoustu balónů takže jsme si nabyli schopni vytvořit stálý tlak.

V 67. minutě jsme střelou Fandy Hofmana zkorigovali na 1:2 a díky naší fyzičce soupeře zatlačili a přehrávali. Několik šancí a střel volalo po vyrovnání, ale opět se ukázalo nedáš dostaneš. V 82.minutě po několika našich chybách jsme inkasovali na 1:3. Dále jsme soupeře tlačili a v 90.min po naší střele a chycení střely domácím obráncem do ruky kopali ten den 3.penaltu. Tu Fanda Hofman proměnil a se závěrečným hvizdem snížil na 2:3.

Při odchodu do kabin se odehrál nechutný pokus inzultovat rozhodčího a některé naše hráče a k zamyšlení je, zda kluci, kteří ten fotbal hrají pro radost mají něco takového zapotřebí. To si ale musí uvědomit ti rádoby fanoušci a zde to asi nepůjde.

V dalším domácím utkání přivítáme v sobotu 26.9.2020 od 16:30 soupeře z Vehlovic. Budeme rádi, když nás přijdete podpořit.

Domácí nás předčili v bojovnosti na které budeme muset zapracovat.Bohužel jsme neproměnili vyložené šance a byli potrestáni z rychlých protiútoků. Nikdy jsem nehrál a ani nevedl mužstvo v utkání, ve kterém jsme kopali 3 penalty a dvě z toho nedali. Jak je vidět, vše může stát. Z prohry se musíme co nejrychleji oklepat a soustředit se na další zápasy v soutěži. Děkuji našim fanouškům, že za námi do Vraňan přijeli. J.Nalezený