AFK Veltrusy- Sokol Jeviněves 9:0 (4:0)

V dalším domácím utkání jsme přivítali Sokol Jeviněves a zvítězili 9:0 po poločase 4:0.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a již v 5.minutě jsme vedli po brankách Pavla Vokouna a Honzy Čápa 2:0. Do poločasu jsme přidali další dvě branky, kdy skórovali Fanda Hofman a podruhé v zápase Honza Čáp.

Ve druhém poločasu jsme dali příležitost klukům z lavičky a ti se odměnili dobrým výkonem a ukázali velkou chuť si zahrát a ukázali, že do týmu patří.

2 branky přidal Patrik Král, hattrick dne a svůj první za muže završil Honza Čáp, první branku za A tým přidal po skvělé akci Pavla Kubaty Michal Mareš a na konečných 9:0 upravil Fanda Hofman.

Jsem rád, že kluci soupeře nepodcenili a zápas odehráli v tempu a splnili v utkání roli favorita. Ukázalo se, že tým netvoří jen hráči základu, ale i kluci, kteří jsou v roli náhradníků. J.Nalezený

Další utkání odehrajeme v sobotu 19.9.2020 od 16:30 ve Vraňanech. Budeme rádi, když nás naši fanoušci přijedou podpořit.