FC Lobkovice z.s. -AFK Veltrusy 1:2 po penaltách

Další soutěžní zápas naši hráči v sobotu odehráli na hřišti FC Lobkovice a po remízovém výsledku 1:1 rozhodly penalty, ve kterých jsme byli úspěšní a odvážíme si z Lobkovic důležité 2 body.

Do utkání jsme vstoupili nebojácně a už v 6. minutě jsme se ujali vedení, kdy po dobře zahraném přímém kopu si domácí dali vlasní gól. Ve 21.minutě jsme po střele ze 30 metrů trefili břevno a bohužel se opět uplatnilo pravidlo nedáš dostaneš. Na půlce hřiště jsme faulovali domácího hráče, ten rychle rozehrál a po nepovedeném odkopu se balónu zmocnil domácí hráč, který nedal našemu brankáři šanci.

Ve druhém poločase byl zápas vyrovnaný a bojovný k čemuž pomohla i vydatná dešťová přeháňka. Na každé straně bylo několik malých šancí, které nevedly ke změně skóre a tak po 90 minutách zápas skončil 1:1.

O dalším bodu pro nás jsme rozhodli v penaltovém rozstřelu a tak jsme z Lobkovic odjížděli spokojeni se dvěma důležitými body.

Rád bych hráčům za bojovný výkon poděkoval a věřím, že pokud budou pokračovat ve svých výkonech, bude tato sezóna úspěšná. Rád bych poděkoval všem věrným fanouškům, kteří nám v Lobkovicích pomohli a moc si jejich přítomnosti vážím. J.Nalezený

Dalším soupeřem bude v sobotu 12.9.2020od 17h mužstvo TJ Sokol Jeviněves, z.s. a zveme všechny naše příznivce