2.zápas v Hoříně

I ve druhém utkání, tentokrát na hřišti v Hoříně, jsme zvítězili výsledkem 4:0 a připsali si 3 důležité body do tabulky soutěže. Utkání se hrálo v sobotu od 10:15h a díky loňskému podzimu jsme věděli, že nás nečeká nic jednoduchého.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a od začátku měli herní převahu. Díky pohybu a kombinační hře jsme do poločasu vedli po dvou brankách Pavla Vokouna 2:0.

Ve druhém poločase jsme stále dobře kombinovali, i když pohyb už nebyl dle představ a měli stálou převahu, kterou jsme v závěru korunovali góly Josefa Jindřicha a Lukáše Smetany. Utkání jsme zaslouženě vyhráli.

“ Za předvedenou hru a vítězství jsem samozřejmě rád a chci hráčům poděkovat. Vítězství nijak nepřeceňujeme, ale bereme ho jako dobrý odraz k dalším zápasům. I přes absenci několika hráčů se nám podařilo vyhrát utkání, ze kterého jsem po loňské zkušenosti měl trochu obavy. A touto cestou bych rád poděkoval i hlavnímu rozhodčímu Janu Mižičovi, který utkání zvládl s velkým přehledem.“ J.Nalezený

Další utkání odehrajeme opět na hřišti soupeře a to v Lobkovicích. Utkání se uskuteční v sobotu 5.9.2020 od 17 hodin a budeme moc rádi za podporu Vás fanoušků AFK Veltrusy.