Sezóna 2020 / 2021 započala

O víkendu 22.8. – 23.8.2020 pro náš klub započala nová sezóna a to v sobotu domácím utkáním týmu mužů od 17:00 proti týmu s Ovčár. V neděli od 10:00 hrál tým starších žáků proti soupeři z Horních Beřkovic.

Muži vstoupili do sezóny odhodláni se prát o postupové místa do okresu. První kdo k tomu přispěl do poločasu i gólem byl Fanda Hofman a poločas byl 1:0. Ve druhé poločase se projevil vyšší věkový průměr soupeře a nám se dýchalo lépe. To hattrickem ve druhé půlce potvrdil Fanda Hofman a tak se 4 trefami se stal hvězdou utkání i kola III.třídy . Konečný výsledek pečetil svou premiérovou trefou v týmu mužů Aleš Zemín. Konečný stav byl tedy 5:0 pro Veltrusy.

Fanda Hofman se nakonec stal i hvězdou Mělnického deníku, kterému poskytl rozhovor 🙂 https://melnicky.denik.cz/fotbal-okres/frantisek-hofman-zadny-strelec-nejsem-takovy-rozhovor-delam-asi-naposledy-20200825.html

Nedělní dopoledne přineslo první utkání starších žáků a hned v nové modelu pro tento soutěžní ročník kdy se hraje 7+1 na zmenšené hřiště o jedno velké vápno. záměrem tohoto formátu je u fotbalu udržet co nejvíce dětí a klubů. začátek utkání by nervozní a čekalo se na první gól. ten v 17 minutě zařídil Tomáš Černý. Hra se po té trochu zklidnila a my pokračovali v obléhání soupeřovo branky. Ve 23 minutě už Tomáš zkompletoval hattrick a do poločasu to pojistil ještě David Kirlyk pěknou střelou a poločasové skóre 4:0 na dávalo klid. Do druhého poločasu soupeř posunul dopředu šikovného Filipa Grižáka a ten naší obraně zatápěl.Mezitím se trefil opět Tomáš a krásnou střelou i Oliver Ponert. Za stavu 6:0 snížil již jmenovaný Grižák. Gólový účet uzavřel opět Tomáš Černý a svými 5 góly se stal druhým super střelcem víkendu. Konečný výsledek 7:1 přinesl úsměv na tváře kluků a na to se dobře kouká.

Děkujeme věrným fanouškům našich týmů za podporu !!!